هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

گزارشگری قسمت ها در قالب فایل پاورپوینت

گزارشگری قسمت ها

گزارشگری قسمت ها در قالب فایل پاورپوینت

گزارشگری قسمت های تجاری از استاندار حسابداری شماره 25 ایران تبعیت می کند . عنوان استاندارد حسابداری شماره 25 ایران، گزارشگری بر حسب قسمت های مختلف است. این پست به دانلود رایگان یک فایل پاورپوینت در مورد گزارشگری بر حسب قسمت های مختلف تجاری( گزارشگری قسمت ها) – خلاصه استاندارد شماره 25 حسابداری ایران اختصاص یافت . در ادامه مطلب علاوه بر لینک دانلود رایگان توضیح مختصری از گزارشگری قسمت ها داده شد .

توضیح مختصر در مورد گزارشگری قسمت ها Reporting Section

قسمت تجاری جزئی قابل تفکیک از واحد تجاری است که یک محصول یا خدمت یا گروهی از محصولات یا خدمات مرتبط را ارائه می کند و دارای مخاطره و بازده ای متفاوت از سایر قسمت های واحد تجاری است .
قسمت جغرافیایی جزئی قابل تفکیک از واحد تجاری است که به ارائه محصولات یا خدمات در منطقه جغرافیایی مشخصی مشتمل بر یک کشور یا گروهی از کشورها اشتغال دارد و دارای مخاطره و بازده ای متفاوت از اجزایی است که در سایر مناطق جغرافیایی فعالیت می کنند .

قسمت تجاری می تواند یکی از دو مورد زیر باشد :
الف – محل استقرار تجهیزات تولید یا ارائه خدمت
ب – محل بازارها و مشتریان آن .

جمع آوری کننده مطالب : ابوالحسن شاهمردانی فیروزجاه کارشناس ارشد حسابداری

منابع :

مرور جامع بر حسابداری مالی دکتر ایرج نوروش

بررسی ارتباط بین اهرم مالی،رشد شرکت و توان سود آوری شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران – پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری -شهریور 1392 نوشته ابوالحسن شاهمردانی فیروزجاه

ارائه بسیار خوب از سرکار خانم معصومه شهسواری کارشناس ارشد حسابداری برای درس حسابداری موارد خاص دانشگاه مازندران ورودی 1390

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.