اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
اطلاعیه ی سایت
دانلود سریال شهرزاد 3ساخت ایران 2

دانلود مناجات شهید چمران به صورت صوتی

مناجات شهید چمران

دانلود مناجات شهید چمران

سخن گفتن از شهيدي با ابعاد گوناگون، ‌از اسوه ‏اي كه جمع اضداد بود، از آهن و اشك، ‌از شير بيشة نبرد و عارف شب‏هاي قيرگون، از پدر يتيمان و دشمن سرسخت كافران بسيار سخت بلكه محال است. دكتر مصطفي چمران در سال 1311 در تهران، خيابان پانزده خرداد، بازار آهنگرها، سرپولك متولد شد.

وي در همة دوران تحصيل شاگرد اول بود. در سال 1337 با استفاده از بورس تحصيلي شاگردان ممتاز به امريكا اعزام شد و پس از تحقيقات‏ علمي در جمع معروف‏ترين دانشمندان جهان در دانشگاه كاليفرنيا و معتبرترين دانشگاه امريكا بركلي- با ممتازترين درجة علمي موفق به اخذ دكتراي الكترونيك و فيزيك پلاسما گرديد. دكتر چمران با پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، بعد از 23 سال هجرت، به وطن باز مي‏ گردد. همه تجربيات انقلابي و علمي خود را در خدمت انقلاب مي‏ گذارد؛ خاموش و آرام ولي فعالانه و قاطعانه به سازندگي مي‏ پردازد و همة تلاش خود را صرف تربيت اولين گروه‏هاي پاسداران انقلاب در سعدآباد مي‏ كند. سپس در شغل معاونت نخست‏ وزير در امور انقلاب شب و روز خود را به خطر مي‏ اندازد تا سريع‏تر و قاطعانه‏ تر مسئله كردستان را فيصله دهد تا اينكه بالاخره در قضية فراموش ناشدني پاوه قدرت ايمان و ارادة آهينن و شجاعت و فداكاري او بر همگان ثابت مي‏ گردد. با شروع جنگ تحمیلی به نبرد در جبهه خوزستان پرداخت و سرانجام در سال 1360 در دهلاویه به شهادت رسید.

در ادامه وبسایت ایرانی دیتا مناجات شهید چمران را به صورت صوتی برای دانلود در اختیار شما قرار داده است. امید است مورد پسند شما قرار گیرد.

۰ تا کنون ثبت شده است
طراحی و کدنویسی : پارس تمز

Copyright © 2017 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "ایرانی دیتا" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.